Vyksta didelio susidomėjimo sulaukusios intensyvios golfo treniruotės

Golfininkų bendruomenė džiaugiasi puikia galimybe tobulinti savo įgūdžius: Europos Centro Golfo Klube vyksta intensyvios nemokamos golfo treniruotės, kurias veda žinomi ir visų pamėgti treneriai Vytautas Gedminas, Juozapas Budrikis ir Domantas Matulis. Šios treniruotės skatina pradedančius golfo žaidėjus tobulinti savo techniką, išmokti naujų strategijų ir tiesiog mėgautis šiuo elegantišku sportu.

Vytautas Gedminas – patyręs treneris, žinomas dėl savo inovatyvių metodų ir gebėjimo motyvuoti žaidėjus. Jo mokymo stilius yra orientuotas į individualų požiūrį, todėl kiekvienas žaidėjas gauna asmeninę grįžtamąją informaciją ir patarimus.

Juozapas Budrikis – jaunosios kartos profesionalus golfo treneris, kuris įneša šviežumo ir energijos. Jo požiūris į golfo techniką ir treniruočių metodus yra itin dinamiškas, todėl treniruotės su juo visada kupinos naujų iššūkių ir atradimų.

Domantas Matulis, taip pat žinomas dėl savo žinių ir praktinių įgūdžių, ypač akcentuoja golfo psichologiją ir koncentraciją, padedant žaidėjams susikaupti ir pasiekti geresnių rezultatų.

Treniruotės vyksta mūsų Europos Centro Golfo Klubo aikštyne, įsikūrusiame nuostabioje gamtos aplinkoje.

UAB „Golf Development“ įgyvendina projektą „Vietos bendruomenės reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas organizuojant golfo treniruotes“ (Nr. NSA-FA-RFA-2024-0166), bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Projekto tikslas – rengiant nemokamas fizinio aktyvumo pratybas ugdyti fiziškai aktyvią vietos bendruomenę ir sudaryti sąlygas sportuoti įvairaus amžiaus bei lyties asmenims reguliariai.