Mercedes Trophy 2024

Informacija apie turnyrą:

Turnyras vyks 2024-06-01, šeštadienį

Nacionalinis „Mercedes Trophy 2024″ golfo turnyras vyks birželio 1 dieną mūsų golfo klube!

Šie metai yra išskirtiniai, nes Lietuvoje vyks du „MercedesTrophy“ turnyrai – nacionalinis ir regioninis. Net 15 geriausių nacionalinio turnyro žaidėjų bus pakviesti į Baltijos šalių regioninį finalą, vyksiantį š. m. rugpjūčio 17 d. „National Golf Resort“ golfo klube (Klaipėdos r.), o 3 regioninio finalo laimėtojai keliaus į „MercedesTrophy“ pasaulio finalą, kuris vyks „Der Öschberghof“ golfo klube (Štutgarte, Vokietijoje).

Primename, kad „Mercedes Trophy“ golfo turnyre gali dalyvauti tik Mercedes-Benz automobilio savininkai.

GOLFO TURNYRO PROGRAMA:

9:00 – 10:30 val. Atvykimas, registracija, pusryčiai turnyro dalyviams.

10:30 val. Turnyro atidarymo ceremonija.

11:00 val. Golfo turnyro startas („Shotgun“)

14:00 – 16:00 val. Golfo programa svečiams

nuo 16:00 val. Pietūs ir šventinė programa. Jūsų laukia išskirtiniai grilio eksperto Vyliaus Blauzdavičiaus ir „Golf&Grill 19th” pietūs, papildomos rungtys, naujausi „Mercedes-Benz“ automobiliai, partnerių veiklos bei smagus muzikinis vakaras.

18:00 – 18:30 val. Apdovanojimų ceremonija.

Turnyro rėmėjai:

Taisyklės ir nuostatai

Žiūrėti
mercedes-trophy-2024

Rezultatai

Žiūrėkite šio turnyro rezultatus

Jeigu turite prisijungimą – rinkitės šalį ir suveskite savo prisijungimo duomenis. Jeigu neturite prisijungimo – rinkitės “Other union / manual entry” apačioje.

Artimiausi Artėjantys renginiai