1,2% golfui, kuris ugdo

Nuolat stengiamės prisidėti prie golfo žaidimo populiarinimo, skatinti jaunąją kartą domėtis golfo žaidimu! Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad esame vienintelis sporto klubas, skiriantis ypatingą dėmesį jaunųjų talentų ugdymui bei leidžiantis klubo narių vaikams (iki 18-os metų) treniruotis ir žaisti nemokamai.

Europos Centro Golfo Klubas yra puikus pavyzdys, kaip sportas gali ne tik ugdyti fizinį pajėgumą, bet ir formuoti atsakingus, pasitikinčius savimi bei bendruomenės gerovę vertinančius asmenis.

Iki gegužės 2 dienos prie šios gražios iniciatyvos  galite prisijungti ir Jūs skirdami 1,2% GPM.

Net 70% Lietuvos gyventojų neskiria 1,2% paramos, o juk tai nieko nekainuoja ir užima tik kelias minutes. Šiais metais kviečiame paramą skirti Europos Centro Golfo Klubui ir toliau prisidėti prie golfo populiarinimo bei jaunųjų talentų ugdymo Lietuvoje!

Kaip skirti 1,2% paramą nuo GPM?

Tai padaryti galite prisijungę prie elektroninio deklaravimo sistemos.
Deklaracijos formos Nr.FR0512 (3 forma), o paramos gavėjo langelyje įveskite VšĮ „Europos golfo vaikų akademija”, identifikacinis numeris 303201901.
Jeigu manote, kad ši informacija būtų aktuali Jūsų artimiesiems, draugams, kolegoms, būtume dėkingi, jei pasidalintumėte!