Oficialiai skelbiame, kad golfo sezonas jau prasidėjo!

Šeštadienį praūžė Hiatus Sezono Atidarymo Golfo turnyras 2024, kuris simboliškai paskelbė, jog golfo sezonas jau prasidėjo.
Visus susirinkusius sveikino Lietuvos golfo federacijos prezidentas Česlav Okinčic, kuris džiaugėsi vis augančia golfo benduomene. Klubo direktorė Irma Urnikytė – Markevičienė tarė padėkos žodį klubo nariams: „nepristygstame naujų idėjų ir užmojų tik dėl jūsų” bei džiaugėsi, kad pavyko sumažinti golfo žaidimo sezoniškumą ir suteikti žaidėjams galimybę mėgautis golfu visus metus veikiančioje Indoor Golf & Sports Lounge erdvėje.
Sveikiname klubo narius, kurie Hiatus Sezono Atidarymo Golfo turnyre pademonstravo geriausius rezultatus:
Stroke Gross +8.0 – 36.0 – Edvinas Ruzgas
Stableford (vyrai) +8.0 -18.0
I vieta – Remigijus Majauskas
II vieta – Edvinas Ruzgas
III vieta – Almantas Makselis
Stableford (vyrai) 18.0 – 32.0
I vieta – Kristijonas Kmieliauskas
II vieta – Aleksandr Ermolov
III vieta – Jonas Elenskis
Stableford (moterys) +8.0 -18.0
I vieta – Patricija Ulozaitė
II vieta – Neringa Mackelienė
III vieta – Roma Kozelienė
Stableford (bendra) 32.1 – 36.0
I vieta – Lukas Junokas
II vieta – Titas Sereika
III vieta – Simonas Jankauskas
Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šio žaidimo populiarinimo ir dėkojame mūsų klubo bendruomenei, kaskart skatinančiai užsibrėžti naujus tikslus!