Atidarome 10-18 laukus!

2020-03-09

SVARBI INFORMACIJA:

• Pasikonsultavę su LR sveikatos apsaugos ministerija, informuojame, jog siaučiant virusui GOLFĄ ŽAISTI GALIMA. Tiesiog reikia imtis papildomų atsargumo priemonių.
  • Golfo klubo pastatas lieka uždarytas, klientų aptarnavimas vykdomas nuotoliniu būdu - apmokant pavedimu.

• Neturintiems Narystės, prieš atvykstant, BŪTINA paskambinti administracijai telefonu +37061626366, už žaidimą ar treniruočių kamuoliukus galėsite apmokėti nuotoliniu būdu.
  • Siūlome įsigyti ir treniruočių kamuoliukų pakuotes (Jūsų telefono nr. bus priregistruotas prie Driving range kamuoliukų išdavimo sistemos ir kamuoliukai byrės automatiškai, paskambinus nurodytu numeriu):

1 kibiriukas (40 kam.) : 4,5 Eur

10 kibiriukų (x40 kam.) : 39 Eur

30 kibiriukų (x40 kam.) : 109 Eur

Neribotas kamuoliukų skaičius metams (asmeniui): 200 Eur

Mums rūpi, kad šiuo visiems sunkiu periodu galėtumėte maloniai ir saugiai sportuoti gryname ore. Prašome visų treniruočių aikštėse ir aikštyne laikytis bent dviejų metrų atstumo ir kitų sveikatos apsaugos ministerijos nurodytų saugumo reikalavimų - vengti kontakto su aplinkiniais, plauti ir dezinfekuoti rankas (aikštyne rasite dezinfekcinio skysčio).