UAB „Golf Development” skelbia konkursą Fizinio aktyvumo golfo treniruočių vykdymo paslaugoms įsigyti!

UAB „Golf Development” skelbia konkursą Fizinio aktyvumo golfo treniruočių vykdymo paslaugoms (3 vnt.) įsigyti.

Konkursas organizuojamas įgyvendinant projektą „Vietos bendruomenės reguliaraus fizinio aktyvumo skatinimas organizuojant golfo treniruotes“, projekto Nr. NSA-FA-RFA-2024-0166. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Numatomas golfo treniruočių vykdymo paslaugų teikimo laikotarpis nuo 2024 m. rugpjūčio 9 d. iki 2024 m. lapkričio 15 d. Paslaugų teikimo vieta – Golfo g. 20, Girijos k., LT-15130 Vilniaus r. Pasiūlymas turi būti pateiktas el. paštu irma@golfclub.lt ne vėliau kaip 2024 m. rugpjūčio 5 d. 10.00 val. Pirkėjo įgalioti asmenys palaikyti tiesioginį ryšį su tiekėjais ir gauti iš jų su pirkimo procedūromis susijusius pranešimus: generalinė direktorė Irma Markevičienė; tel. +370 612 13788; el. paštu irma@golfclub.lt.

Su pirkimo dokumentais galima susipažinti čia.

Sutarties projekto dokumentus rasite čia.