Golfo treniruotės
Apie golfą
Davis Puksts akademija

Žalios kortos kursai ir akademija

Žalioji golfo kortelė („Green card“) reikalinga visiems, norintiems žaisti golfą bet kuriame Lietuvos ar užsienio aikštyne visame pasaulyje. Šis dokumentas patvirtina, kad jo savininkas yra susipažinęs su golfo taisyklėmis, išmano žaidimo etiketą, žino kaip elgtis aikštyne ir naudoti inventorių bei yra pakankamai įvaldęs žaidimo techniką.

Žaliosios kortelės kursuose galima dalyvauti individualiai arba grupėse po 2-6 žmones.

Žalios kortelės kursai

Žaliosios kortelės kursų kainoraštis

Asmenų skaičius

1 asm.

2 asm.

3 asm.

4asm.

5-6 asm.

Valandų skaičius

6 val.

8val.

8 val.

Kaina asmeniui

179 Eur

139 Eur

115 Eur

100 Eur

85 Eur

Visi, išsilaikę Žalią kortelę Europos Centro Golfo Klube 2018 m. sezono metu, 1 mėnesį (9 duobučių raundus) po kursų žaidžia NEMOKAMAI!

Žaliosios kortelės kursai – puiki dovana! Mūsų klube galite įsigyti dovanų čekį pamokoms, kitoms klubo paslaugoms ir žaidimo inventoriui.

Žalios kortelės akademija (grupiniai kursai)

Žalios kortelės akademija - tai grupiniai 3 pamokų (8 valandų) golfo kursai su treneriu.

Žalios kortelės akademija vyksta:
- penktadieniais, šeštadieniais, sekmadieniais
- antradieniais, ketvirtadieniais, antradieniais