Golfo treniruotės

Vaikų golfo stovykla

KAINA: 229 Eur.
Registracija: info@golfclub.lt arba tel. +370 616 26 366
Daugiau informacijos apie stovyklos programą - jau netrukus!

Vasara, tai metas, kai vaikai svajoja apie nepamirštamus nuotykius, naujus draugus ir buvimą gryname ore.

Vienas iš geriausių būdų šias vaikų svajones išpildyti - tai vasaros stovyklos. Tačiau kai pasirinkimas toks gausus, sunku nuspręsti, kokia stovykla Jūsų atžalai bus pati tinkamiausia.

Mes kviečiame išbandyti VAIKŲ GOLFO STOVYKLĄ!
Tai stovykla, kurios metu vaikai ne tik susipažins su unikaliu sportu - golfu, bet ir gerins savo fizinę sveikatą, daug laiko praleis gryname ore, žais lavinančius žaidimus, bus apsupti intelektualios aplinkos, kuria išsiskiria golfo klubas.

• Stovyklos (dieninės) vyks jau nuo birželio 1 d.;
  • vaikų grupės renkamos kiekvieną savaitę;
  • Vaikai į stovyklą ir iš jos bus vežiojami golfo klubo autobusiuku nuo Forum Palace;
  • Vaikus golfo žaidimo mokys profesionalus, kvalifikuotas treneris;
  • Vaikus prižiūrės ir užims papildoma veikla pedagoginį išsilavinimą turinti auklė.