Klubo kelionių partneris - West Express!

2015-04-09

Mieli golfo žaidėjai,

Golfo klubo ir Jūsų kelionių partneris West Express ir šiemet bus su mumis!

Jūsų laukia ne tik tradicija tapęs West Express golfo turnyras rugsėjo mėnesį, bet ir ypatingos kelionių sąlygos bei išskirtiniai pasiūlymai atostogoms, kurių metu galėsite derinti poilsį ir golfo žaidimą.

NAUJIENA:

Kiekvienas, išsilaikęs Žalią kortą Europos Centro Golfo Klube 2015 m. sezono metu, gaus kelionių partnerio West Express PRIVILEGIJŲ KORTELĘ* su kuria kelionės bus patogesnės!

PRIVILEGIJOS:

Asmeninio kelionių eksperto paslaugos.

Į visas užklausas dėl kelionių visuomet pasiruošusi atsakyti Jums priskirta West Express ekspertė Rūta Jurevičienė. Kontaktai: Stulginskio g. 5, Vilnius, tel. (8 5) 210 7 662, el.p. ruta.jureviciene@westexpress.lt.

Nemokama paslauga Fast Track (greitoji aviacijos saugumo keleivių patikra) - Vilniaus tarptautiniame oro uoste.

7% nuolaida perkant poilsines keliones iš Novaturo, Tez Tour arba TUI kelionių organizatorių pasiūlymų.

Ne didesnis nei 10€ aptarnavimo mokestis perkant lėktuvo bilietus Jūsų asmeninėms kelionėms.

Pagalba 24/7 kelionėje telefonu +370 5 255 3201.

Aptarnavimas pirmenybės tvarka Vilniaus oro uoste esančiuose West Express arba Ticketing Airport Service biuruose, į kuriuos galite kreiptis prieš skrydį iškilus nesklandumams, užsisakyti papildomų paslaugų.

*keliaujant su bilietu, pirktu „West Express“.

** Golfo klubo Nariams bus įteikta West Express kortelė su dar daugiau privilegijų!

„West Express“ – pirmaujanti turizmo agentūra, kuri turi 20 biurų Lietuvoje ir Estijoje, dirba su daugiau nei 5000 paslaugų tiekėjų visame pasaulyje ir jau daugiau nei 20 metų kokybiškai teikia visas kelionių paslaugas kiek individualiems keliautojams tiek įmonėms ir organizacijoms!

Jūsų užklausimų visais kelionių klausimais laukia kelionių ekspertė Rūta Jūrevičienė:

golfas@westexpress.lt
Tel.: (8 5) 210 7 662