E&M Ties-naujas klubo partneris

2014-11-03

Mieli žaidėjai,

Norime pasidžiaugti, kad prie Europos Centro Golfo Klubo prisijungė dar vienas partneris - itališkų kaklaraiščių ir marškinių salonas E&M Ties !

Kviečiame apsilankyti E&M Ties salone!

Vilniaus senamiestyje, Didžioji g. 39/ Etmonų g. 1, duris atvėrė itališkų kaklaraiščių ir marškinių salonas E&M TIES. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti ir įsigyti prabangių kaklaraiščių, kaklaskarių, marškinių, sąsagų bei kitų aksesuarų vyrams ir ne tik.

E&M TIES kolekcijos parinktos iš aukščiausios kokybės Italijoje austo 100% šilko. Dizainai sukurti ir kaklaraiščiai siuvami Italijos Como regione, kuris neginčijamai laikomas pasaulio kaklaraiščių mados centru. E&M TIES kakla­raiščiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus – trijų dalių kirpimas, sudaigstymas rankomis, o „slystantis siūlas“ baigiasi kilpute, suteikiančia kaklaraiščiui laisvumo. Pirkėjui siūlomą produkciją pirkdami tiesiai iš kūrėjų ir gamintojų Italijoje, orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį.
E&M TIES vyriškų marškinių kolekcija, pagaminta iš aukščiausios kokybės 100 % medvilnės, į parduotuvę atkeliavo tiesiai iš Florencijoje vykusios parodos Pitti Uomo, kuri yra viena iš svarbiausių tarptautinių mados mugių visame pasaulyje.
Mūsų parduotuvėje galite rasti bene didžiausią klasikinių ir tematinių sąsagų kolekciją Vilniuje, pagamintą iš aukštos kokybės metalo, puošto katės akies akmenimis, perlais, svarovskio kristalais ir kitomis detalėmis. Parduotuvės klien­tams siūlomos sąsagos yra gaminamos vienoje Paryžiaus dirbtuvėje, turinčioje gilias gamybos tradicijas bei istoriją.
E&M TIES taip pat nepamiršo ir moterų – joms skirti itin madingi moteriški marškiniai, specialiai pritaikyti dėvėti kartu su sąsagomis, šilkinių skarelių bei šalių kolekcija.
Mūsų salone taip pat priimami grupiniai kaklaraiščių bei kitų aksesuarų siuvimo užsakymai.

Darbo laikas I-V 10.00 – 19.00 VI, VII 11.00 – 17.00

Tel. +370 64 69 1617, info@emties.lt