Golfo aikštyno atidarymas ir TAISYKLĖS

2020-04-22

Prieš atvykstant:

• BŪTINA susipažinti ir patvirtinti, kad sutinkate su žemiau esančiomis taisyklėmis, parašant el. laišką el.paštu info@golfclub.lt .

• Būtina išankstinė žaidimo laiko Tee time rezervacija golfbox sistemoje, el.paštu: info@golfclub.lt arba tel.: +37061626366

*TAISYKLĖS (koreguota 2020 05 18)

Žaidėjai privalo:

1. Vadovautis tuo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo priimtais nutarimais dėl asmenų apsaugos priemonių naudojimo viešose vietose bei kitais nutarimais, susijusiais su asmenų sveikatos apsauga, buvimu ir elgesiu viešose vietose.

2. Žaidimo laikų rezervacijas vykdyti internetu arba telefonu ar kitais nuotoliniais būdais, mokėjimus už paslaugas, jei įmanoma, atlikti banko pavedimu. Mokėjimus banko kortele ar grynaisiais pinigais atlikti tik esant būtinybei.

3. Susipažinti su taisyklėmis apie privalomus saugumo reikalavimus karantino metu. Rezervuodamas žaidimo laiką bei žaisdamas aikštyne žaidėjas privalo sutikti su Taisyklėmis (el. paštu ar pasirašytinai golfo klubo registratūroje) ir jų laikytis. Už taisyklių nesilaikymą gresia bauda ir nušalinimas iš golfo aikštynų visam karantino laikotarpiui.

4. Dėvėti apsaugines veido kaukes arba respiratorius, arba kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, turėti dezinfekcinę rankų priemonę.

5. Vienoje starto grupėje žaisti ne daugiau kaip 5 asmenims, išskyrus artimuosius, giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. (Klubai gali apriboti grupes iki 2 asmenų, kad išlaikytų vienodą žaidimo tempą)

6. Laikytis ne mažesnio nei 2 metrų atstumo tarp asmenų grupių ir 2 metrų tarp asmenų žaidžiančių vienoje grupėje aikštyne viso buvimo golfo klubo teritorijoje ar patalpose metu.

7. Turėti dezinfekcinį skystį, kurį rekomenduojama naudoti po kiekvieno fizinio kontakto su bet kokia aikštyno įranga (vėliavėle, duobute, grėbliais ir t.t.) bei kitais dalyviais

8. Liesti tik savo kamuoliuką.

9. Žaisti tik savo lazdomis ir naudoti tik savo lazdų vežimėlį bei kitą įrangą ar asmeninius daiktus.

10. Po žaidimo ar jo metu nespausti žaidimo partnerio rankos, neapsikabinti ir vengti kitokio fizinio kontakto.

11. Atvykti persirengus arba persirengti automobilyje, automobilių stovėjimo aikštelėje ar greta jos.

12. Nesibūriuoti automobilių stovėjimo aikštelėje, klubo lauko terasoje, kitose golfo aikštyno vietose.

13. Treniruočių aikštėje neliesti kamuoliukų savo rankomis. (Kamuoliuką į mušimo vietą pastumkite golfo lazda)

14. Naudojant golfo mašinėlę, ja naudotis tik vienam asmeniui išskyrus artimuosius, giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Griežtai draudžiama žaisti asmenims turintiems bet kokius peršalimo simptomus.

Taisyklės PDF formatu.