Mokykitės žaisti golfą Turkijoje

Kviečiame mokytis žaisti golfą Beleko kurorte, Turkijoje

2018 04 03 - 2018 04 10

POILSIAUKITE IR MOKYKITĖS ŽAISTI GOLFĄ KARTU SU

EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBU!

4-ojo ECGK golfo turnyro metu Beleke, Turkijoje, bus organizuojami ir žalios kortelės kursai (golfo naujokams) bei žalio kelio programa (pradedantiesiems žaidėjams).

ŽALIO KELIO PROGRAMA

Turite žalią kortelę, bet Jums trūksta golfo žaidimo įgūdžių? Kviečiame pradedančiuosius žaidėjus tobulinti savo žaidimą ir poilsiauti saulėtame Beleko kurorte, Turkijoje! Žalio kelio programa padės Jums tapti geresniu golfo žaidėju!

Žalio kelio programą sudaro:

• 8 valandos golfo treniruočių su golfo treneriu Domantu Matuliu
  • 1 golfo raundas Kaya Palazzo golfo lauke
  • Neribotas naudojimasis Kaya Palazzo golfo treniruočių aikštėmis

ŽALIOS KORTELĖS AKADEMIJA

Kviečiame pradėti mokytis žaisti golfą poilsiaujant saulėtame Beleko kurorte Turkijoje!

Žalia kortelė („Green card“) - tai leidimas žaisti golfą Lietuvos ar užsienio golfo aikštynuose.

Žalios kortelės akademiją sudaro:

• 8 valandų Žalios kortelės kursai su golfo treneriu Domantu Matuliu
  • 1 golfo raundas Kaya Palazzo golfo lauke kartu su treneriu
  • Neribotas naudojimasis Kaya Palazzo golfo treniruočių aikštėmis

KELIONĖS PROGRAMA

PROGRAMA (2018 04 03 - 04 10)

• Balandžio 3 d. atvykimas į viešbutį, laisvas laikas. Vakare - bendra vakarienė ir golfo programos pristatymas.
  • Balandžio 4 d. Golfo treniruotė, laisvas laikas, poilsis
  • Balandžio 5 d. Golfo treniruotė, laisvas laikas, poilsis
  • Balandžio 6 d. Golfo treniruotė, laisvas laikas, poilsis
  • Balandžio 7 d. Laisva diena
  • Balandžio 8 d. Golfo treniruotė, laisvas laikas, poilsis
  • Balandžio 9 d. Golfo žaidimas aikštyne. Vakare - vakarienė a la carte viešbučio restorane.
  • Balandžio 10 d. išvykimas į Antalijos oro uostą

PAKETAS

Į kelionės paketą įskaičiuota:

• Tiesioginis skrydis Vilnius – Antalija – Vilnius
  • 20 kg bagažas + rankinis bagažas (5 kg)
  • 7 nakvynės Superior klasės kambaryje *****Kaya Palazzo viešbutyje, viskas įskaičiuota
  • 8 valandos golfo treniruočių su golfo treneriu Domantu Matuliu
  • 1 golfo raundas Kaya Palazzo golfo lauke
  • A la Carte vakarienė viešbučio restorane
  • Oro uosto pervežimai
  • Golfo lauko pervežimai

Daugiau apie Kaya Palazzo viešbutį rasite čia.

KAINOS

• Žalios kortelės akademijos kelionės paketas - 1049 Eur/asm., dalinantis dviviečiu kambariu
  • Žalio kelio programos kelionės paketas 1049 Eur/asm., dalinantis dviviečiu kambariu

Mielai pasiūlysime kelionės paketą ir ilgesnei nei 7 nakvynių trukmei.

Pateikta kaina galioja registruojantis iki 2018 m. vasario 15 d. Vietų skaičius yra ribotas. Registruojantis vėliau, kaina gali kisti.

Maloniai prašome registruotis el. paštu: irma@golfclub.lt arba telefonu: +370 612 13788

Keletas atsiliepimų po pirmųjų 3 golfo kelionių:

,,Dar kartą nuoširdžiai dėkojame už puikų jūsų darbą organizuojant turnyrą Beleke. Tikimės, kad nenusviro rankos tenkinant tokios didelės masės žmonių įnorius ir kitais metais vėl susitiksime Beleke. Tuo labiau, kad jau yra ir himnas." (Ramutis ir Nijolė Drazdžiai)

,,Kelionės organizacija: kai nėra smulkmenų - svarbu viskas; kai yra grupė, tačiau visada jautiesi svarbus, jei ne svarbiausias. Trūkumai? Vienas - kitą kartą man tai atrodys visiškai normalu :)" (Kristina Kesminaitė)

,,Tobulai organizuota kelionė, nuostabūs laukai ir viešbutis. O kompanija ir atmosfera - norisi vėl ir vėl pakartoti! :)" (Džeralda Kondratienė)

,,Kelionė buvo puiki! Nuo pat pradžių Vilniaus oro uoste iki pabaigos Vilniaus oro uoste. :) Niekuo nereikėjo rūpintis, visu 100 procentų  buvo galima atsiduoti poilsiui. Ačiū visam ECGK personalui  bei golfo žaidėjams už puikų laiką. Tikrai pakartosiu. :)" (Almantas Makselis)

,,Viskas taip gerai - norisi pakartoti!" (Rimantas Gajauskas)

,,Kelionė nuostabi, savaitė fantastiška, geriau sunkiai įsivaizduoju. Nuostabus laikas." (Edgaras Afarjanc)

,,Labai gera išvykos organizacija, puiki žaidėjų komanda, žaidėme geros kokybės laukuose." (Remigijus Majauskas)

,,Viskas buvo aukštam meniniam ir kultūriniam lygyje. Labai geras, protingas kainos ir kokybės santykis." (Sigitas Petkevičius)

,,Mums taip patiko, kad vėl kartosime." (Eglė ir Linas Ladauskai)