Kino vakaras su filmu "Tommy's Honour"

2017-11-15

Maloniai kviečiame Jus, Jūsų šeimos narius ir draugus pabendrauti su golfo bičiuliais ir pažiūrėti drauge golfo kiną "Tommy's Honour" (Tomio garbė).

• Data: lapkričio 22 d.
  • Laikas: 18:30 val.
  • Vieta: kino teatras Pasaka (Šv. Ignoto g. 4/3.)
  • Kaina: 20 Eur (įskaičiuota kino bilietas, vyno taurė, užkandžiai).

Dalyvavimą prašome patvirtinti iki lapkričio 20 d. el. paštu info@golfclub.lt ir bankiniu pavedimu: UAB Golf Development, įmonės kodas: 300118852, banko sąskaitos nr.: LT947044060004914560, paskirtis: už kiną.

Filmas bus rodomas anglų kalba su angliškais subtitrais.

APIE FILMĄ

Filmas "Tommy's Honour" (Tomio garbė) grįstas tikra, jaudinančia istorija apie tėvo - "senojo" Tomo bei sūnaus - "jaunojo" Tomio Morris'o santykius. Dinamiška tėvo ir sūnaus komanda, kuri bendromis jėgomis skatino golfo tobulėjimą bei golfo žaidimo modernizaciją. Jų šlovei augant net Škotijos golfo aukštuomenė buvo sužavėta jų dramos ir asmeninės tragedijos. Tomis greit pranoko savo tėvo golfo gebėjimus bei aplenkė jį tapdamas vienu žinomiausių laikmečio žaidėjų. Tačiau Tomio aštrus charakteris paskatino jį sukilti prieš aristokratiją, kuri jam suteikė galimybes varžytis golfo čempionatuose. Taip pat, jo pasirinkimas vesti mylimą moterį, sugriovė santykius su tėvais, kurie nepripažino jaunuolių santuokos.

Žanras: Romantinė drama

Trukmė: 1 h 52 min