3-iasis ECGK golfo turnyras Beleke, Turkijoje

2017-08-03

Pasiūlymo kaina galioja iki rugpjūčio 4 dienos 16 val.

Kviečiame pratęsti golfo sezoną Beleko kurorte Turkijoje!

Tai jau 3-iasis išvykstamasis

ECGK golfo turnyras!

Šį kartą Jūsų laukia nepamirštamas poilsis prabangiame 5* viešbutyje Gloria Verde (viskas įskaičiuota), penki golfo raundai žymiausiuose Turkijos golfo aikštynuose.

Taip pat vyksime stebėti Turkish Airlines Open turnyrą, kuriame susitiks geriausi pasaulio žaidėjai!

Kelionės data: 2017 10 29 - 2017 11 05

Į kelionės paketą įskaičiuota:

• Tiesioginis skrydis Vilnius – Antalija – Vilnius
  • 20 kg bagažas + golfo lazdų bagažas
  • 7 nakvynės prabangiame *****Gloria Verde viešbutyje, viskas įskaičiuota
  • 5 golfo žaidimai (1x Gloria Old, 1 x Dunes + 1 x National (IRMAK), 1 x Gloria New, 1 x National (ADA) golfo laukuose)
  • Turnyro apdovanojimų ceremonija ir A la Carte vakarienė viešbučio restorane
  • Oro uosto pervežimai
  • Golfo laukų pervežimai

Golfo kelionės paketo kaina: 1 399 Eur/asm. dalinantis dviviečiu kambariu

Golfo kelionės paketo kaina: 1 499 Eur/asm. gyvenant vienvietyje kambaryje

Kelionės paketo kaina ne golfo žaidėjui: 1 089 Eur/asm. dalinantis dviviečiu kambariu

Pasiūlymas galioja iki rugjūčio 4 d. 16 val.

Registracija vyksta: el. paštu: irma@golfclub.lt arba telefonu: +370 612 13788

Planuojama kelionės programa:

Spalio 29 d. atvykimas į viešbutį, poilsis, laisvas laikas, bendra vakarienė -  turnyro formato pristatymas

Spalio 30 d. treniruočių raundas, laisvas laikas

Spalio 31 d. Turnyras, I diena

Lapkričio 1 d. Turnyras, II diena

Lapkričio 2 d. Turnyras III diena

Lapkričio 3 d. Turnyras, IV diena

Lapkričio 4 d. išvyka į Turkish Airlines Open turnyrą (neįskaičiuota į kelionės paketą)

Lapkričio 5 d. – išvykimas į Antalijos oro uostą

Keletas atsiliepimų po pirmųjų kelionių:

,,Tobulai organizuota kelionė, nuostabūs laukai ir viešbutis. O kompanija ir atmosfera - norisi vėl ir vėl pakartoti! :)" (Džeralda Kondratienė)