HCP mokestis 2016

2016-04-06

Gerbiami golfo žaidėjai,

Jau prasidėjo 2016 metų golfo sezonas. Norime Jums priminti, kad kiekvienas Lietuvos golfo žaidėjas, kurio meistriškumo įvertis (toliau – HCP) yra administruojamas „Golf box“ sistemoje, turi Lietuvos golfo federacijai sumokėti metinį žaidėjo HCP licencijos mokestį. Šio mokesčio dydis – 30 EUR (golfo naujokams, kurių dar nėra „GolfBox“ sistemoje – 20 EUR, žaidėjams iki 18 metų – 15 EUR). Daugiau informacijos ir golfo naujienų rasite atnaujintame Lietuvos golfo federacijos puslapyje – www.golfofederacija.lt

Į mokestį įskaičiuota:

• EGA (Europos golfo asociacijos) HCP sistemos naudojimo licencijos mokestis.
  • Golfbox.dk sistemos palaikymo mokestis.
  • HCP kortelės turėtojo HCP pripažįstamas visame pasaulyje.
  • Žaidėjo HCP administravimas namų golfo klube.
  • Teisė dalyvauti Lietuvoje ar užsienyje vyksiančiuose golfo turnyruose.

Informacija dėl metinio žaidėjų mokesčio federacijai (HCP licencija)

2016 metų HCP licencijos mokestį prašome mokėti į:

• Lietuvos golfo federacija, kodas 195735150, a/s LT837230000000700414, UAB “Medicinos bankas”.
  • Mokėjimo paskirtis: „2016 m. žaidėjo federacijos nario mokestis – Vardas, pavardė, gimimo metai, klubo pavadinimas“.
  • Mokesčio dydis: 30 EUR (golfo naujokams, kurių dar nėra „GolfBox“ sistemoje – 20 EUR, žaidėjams iki 18 metų – 15 EUR).

*Lietuvos golfo federacijos reitinginių turnyrų, bei Lietuvos golfo klubų organizuojamų nepriklausomų turnyrų metu bus naudojama „GolfBox“ HCP administravimo sistema, į varžybas negalės būti registruojamas nei vienas žaidėjas iš anksto nesumokėjęs šio mokesčio.