Klubo kelionių partnerio West Express pasiūlymas

2015-07-13

Klubo partneris West Express rekomenduoja jau dabar pasirūpinti atostogomis šaltojo sezono metu, nes tik iki 2015 m. liepos 31 d. – didžiausios nuolaidos ir palankiausios kelionių užsakymo sąlygos!

Specialiai Jums - West Express parinkti pasiūlymai populiariausiuose žiemos sezono kurortuose:

• Egipte
  • Tenerifėje
  • Lansarotėje (Nauja kryptis!)

Į visus pasiūlymus įskaičiuota: tiesioginis skrydis iš Lietuvos, 7 nakvynės viešbutyje su nurodytu maitinimu, pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal.

Atostogų metu ne tik ilsėsitės ir pramogausite, bet, jei tik norėsite, žaisite ir golfą – visi viešbučiai yra šalia golfo laukų!

Daugiau informacijos rasite ČIA .

Dėl užsakymų ir papildomos informacijos prašome kreiptis į Jums priskirtą vadybininkę Rūtą Jurevičienę tel. +370 699 24032 arba el. paštu golfas@westexpress.lt