NAUJIENA: Dėl naujų žaidėjų HCP

2015-06-01

Informuojame, kad nuo 2015 m. birželio 1 d. Europos Centro Golfo Klubo klubinis HCP bus skaičiuojamas nuo 54 iki 36.1.

Jeigu žaidėjas pretenduoja į tokią HCP kategoriją, jis turi sužaisti bent vieną 9 arba 18 duobučių kvalifikacinį raundą (gali būti turnyro metu nepretenduojant į prizus), kuriame turi žaisti bent 2 žaidėjai, ir rezultatų kortelę "scorecard" pristatyti į klubo registratūrą. Tada bus apskaičiuotas tikslus žaidėjo HCP.

Žaidėjams, išsilaikiusiems žalią kortelę mūsų klube 2015 m. bus skiriamas HCP 54.0.

Žaidėjai, norintys dalyvauti klubo ar kitų klubų turnyruose, kur maksimalus reikalaujamas HCP 36.0, tame turnyre dalyvaus su HCP 36.0

Pirmasis turnyras, kur bus vykdoma HCP kategorija 36.1 - 54.0, jau šį ketvirtadienį - Colemont golfo taurė 2015 . Kviečiame dalyvauti!