NAUJIENA: ECGK klubo komanda

2015-05-27

Mieli žaidėjai,

Norime paskelbti ir pristatyti Jums, kad šiemet Europos Centro Golfo Klubas turi klubo kapitoną – Mindaugą Markevičių.

Šiemet Lietuvos klubiniame golfe formuojama Europos centro golfo klubo rinktinė. Komandą sudarys 6 golfo žaidėjai. Žaidėjai bus atrenkami pagal 2015 metų sezono jau įvykusių turnyrų rezultatus, taip pat vietą rinktinėje užsitikrins ir Lietuvos golfo federacijos taurės varžybose geriausiai pasirodęs Europos Centro Golfo Klubo žaidėjas.

Planuojamos bendros klubo komandos treniruotės. Komandos treneris - Austin Curtis.

"Turime tikslą suorganizuoti Lietuvos golfo klubų turnyrą, kuriame, tikimės, jog dalyvaus visų 5 klubų komandos.

Taip pat vyksta pokalbis su keliais kaimyninių šalių klubais dėl galimybės nuvykti į svečius ir susirungti su vietine komanda.

Laukia smagus, sportinių iššūkių kupinas 2015 m. golfo sezonas."

ECGK komandos kapitonas Mindaugas Markevičius