Europos Centro Golfo Klube-įspūdingas renginys!

2015-04-27

KOKS RENGINYS VYKS GEGUŽĖS 16 DIENĄ?

Hercules Trophy - kiečiausia pasaulyje įmonių sporto ir pramogų šventė atvyksta į Lietuvą! Džiaugiamės, kad 16 metų patirtį turintis renginys pirmąjį kartą Lietuvoje debiutuosEUROPOS CENTRO GOLFO KLUBE.

Gegužės 16 dieną EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBE iškils Heraklio miestelis, kuriame bus įrengta net 12 unikalių rungčių, linksmybių, vaikų, poilsio bei VIP asmenų zonos.

Taip miestelis atrodo iš paukščio skrydžio. Rungtys bus išdėstytos po visą EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBO erdvę. Renginio organizatoriai jau pristatė 10 rungčių, kurias teks įveikti įmonių komandoms. Dar dvi laikomos paslaptyje, tačiau bus ne mažiau įspūdingos

Kliūčių ruožasburbulų futbolaskubo ridenimas - puiki proga parodyti komandos jėgą.

FechtavimasisŠaudau ir gaudau rungtis bei disko golfas - turintiems taiklią akį ir ranką.

Čarlio labirintasvadovų VIP petankės turnyras, šuolis iš 6 metrų aukščio ant pripučiamos pagalvės - įmonių lyderiams, kurie nebijo priimti drąsių sprendimų.

SPECIALI EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBO RUNGTIS

Ar kada teko vairuoti golfomobilį? O užrištomis akimis? Vairuoti Jums padės komandos draugai, tačiau ir jų lauks sudėtinga užduotis. Kuri komanda finišo liniją kirs greičiausiai, su pilniausia stikline vandens?

HERCULES TROPHY PROGRAMĄ RASITE ČIA

DĖMESIO EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBO NARIAI!

Renginio metu aikštynas žaidėjams bus atviras nuo 10 iki 18 val. Žaidimui bus paliktos ir veiks pirmosios 9 duobutės.Driving range treniruočių zona renginio metu bus uždaryta.

KVIEČIAME PRIIMTI HERCULES TROPHY IŠŠŪKĮ - REGISTRUOKITĖS !!!