Įmonėms

Išskirtinės paslaugos verslo klientams

Planuojate įmonės šventę? Norėtumėt motyvuoti darbuotojus arba turiningai praleisti laiką su verslo partneriais? Europos Centro Golfo Klubas gali pasiūlyti išskirtines paslaugas verslo klientams.

• Padėsime organizuoti konferenciją, metinį rezultatų aptarimą, mokymus ar kitą įmonės renginį.
  • Galime surengti individualią pamoką įmonės darbuotojams su profesionaliu treneriu, o vėliau pakviesti visus susirungti mini turnyre.
  • Pasirūpinsime papildomomis pramogomis (šaudymu iš lankų, slidinėjimu, vyno degustacijomis) ar fotografo paslauga, kad šventė taptų nepamirštama.
  • Korporatyvinės golfo klubo narystės darbuotojams – puiki motyvacinė priemonė skatinanti darbuotojų bendravimą.
  • Tapkite mūsų klubo partneriais – galėsite ne tik mėgautis žaidimu, bet ir pasinaudoti specialiai jūsų įmonei paruoštu reklamos paketu.

Susiekite su mumis ir jūsų verslui pateiksime naudingiausią pasiūlymą.