Klubo narių čempionatas 2018

2018-09-01, Šeštadienis

Skaitykite aprašymą

Turnyro čempionas ir čempionė laimės specialiai jiems pasiūtus Vilkma bespoke marškinius su golfo ikona!

Vilkma bespoke marškinių salonas kviečia kartu ruoštis artėjančiam golfo turnyrui ir pristato specialiai turnyro dalyviams sukurtus marškinius!

"Mes pasirūpinsime, jog individualiai pagal Jūsų išmatavimus ir poreikius pasiūti marškiniai atskleistų Jūsų asmenybę. O maža asmeninė detalė – golfo ikona – atneštų sėkmę turnyre.

Registruokitės susitikimui su meistru jau dabar! "

Suskleisti

Programa Startinės pozicijos Rezultatai

Mandatum Life nominacija (PAR 7 duobutėje): Ričardas Maculevičius, Edgaras Butrimas, Gediminas Mackelis, Žilvinas Vaisėta, Evaldas Kulbokas, Giedrius Mackelis, Ramūnas Janavičius.

Chipping rungtis - prizas žaidimas Saare golf golfo aikštyne – 2 raundai: Paulius Vasiliauskas.

Loterija - Vytautas mineral SPA poilsiui (pagerinto Luxo kambaryje 2 asm.) : Živilė Jokimčiūtė

ECGK Čempionas 2018: Giedrius Mackelis

ECGK Čempionė 2018: Gabriela Maculevič

Čempionas ir čempionė apdovanojamiVardine parkingo vieta prie klubo pastato ir Vardinėmis spintelėmis klubo persirengimo kambariuose. Taip pat VILKMA bespoke spec. jiems siūtais marškiniais siuvinėtais golfo atributika .

Rezultatai